Śliczne ślubne wspomnienia

Osoby pracujące na co dzień w wojsku bądź z nim mocno połączone, mają możliwość przeprowadzenia ceremonii swojego ślubu zgodnie z tradycją i uczestnictwem szpaleru wojskowego. Jest to prześliczna tradycja, jaka powstała już dawno temu. Taki ślub na pewno na długie lata pozostanie w pamięci samych państwa młodych, jak oraz ich gości.

Wojskowy szpaler ślubny to idealne rozwiązanie, które przede wszystkim niezmiernie elegancko się przedstawia. Można też wykonać przepiękne fotografie pamiątkowe.

W jaki sposób zaaranżować taką uroczystość? Przede wszystkim, przydatna będzie wypożyczalnia szabli. Najporządniej zdecydować się po prostu na wierne repliki starych oryginałów sprzed stu czy też dwustu lat. W pokaźniejszych miastach funkcjonują tego rodzaju wypożyczanie, a niektóre z nich gwarantują także wypożyczenie schematycznych mundurów.

Ślub ze szpalerem mundurowym to naturalnie rozwiązanie jedynie dla osób, które mają do czynienia z wojskiem – ceremoniał ślubny mundurowy to naprawdę interesująca opcja. Nie powinny decydować się na takie rozwiązanie osoby, które nie należą do wojska, bo będzie to po prostu humorystyczne. Pan młody w takiej sytuacji również powinien ubrany być w mundur, by dopełnić całości własnym wyglądem.

 

Taki szpaler weselny to nie jedyne rozwiązanie, jakie może sprawić, że ślub w kościele będzie epokowy. Sporo par decyduje się na przykład na skorzystanie z usług wojskowej orkiestry lub też śpiewaka, jaki umili czas mszy własnym ślicznym głosem. W takiej sytuacji rezygnuje się już z usług organisty kościelnego, niemniej jednak w większości wypadków i tak wypada mu za to zapłacić.

Można również zdecydować się na symboliczny gest, jakim jest wypuszczenie dwóch białych gołębi pocztowych po ceremonii ślubu, już pod kościołem. Takie rozwiązanie jest coraz bardziej popularne pośród młodych par.

 

Ciekawe pomysły na urozmaicenie imprezy weselnej z pewnością oferują agencje, które zajmują się organizacją takich uroczystości. Należałoby udać się do nich, albowiem można liczyć na kompletne zorganizowanie ślubu, jak również wesela. Decyduje się na to coraz więcej par, które nie mają czasu oraz chęci na samodzielną organizację ślubu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *