Ładne weselne wspomnienia

Osoby pracujące na co dzień w wojsku lub z nim mocno związane, mają możliwość przeprowadzenia ceremonii własnego ślubu zgodnie z tradycją oraz uczestnictwem szpaleru wojskowego. Jest to prześliczna tradycja, jaka powstała już dawno temu. Taki ślub z pewnością na długie lata pozostanie w pamięci samych państwa młodych, jak i ich gości.

Wojskowy szpaler ślubny to kapitalne rozwiązanie, które w głównej mierze nadzwyczaj elegancko się przedstawia. Wolno również zrealizować cudowne fotografie pamiątkowe.

W jaki sposób zorganizować taką uroczystość? Przede wszystkim, potrzebna będzie wypożyczalnia szabli. Najpoprawniej zdecydować się najzwyczajniej w świecie na wierne repliki starych oryginałów sprzed stu bądź też dwustu lat. W pokaźniejszych miastach funkcjonują tego rodzaju wypożyczanie, a co poniektóre z nich zapewniają także wypożyczenie stereotypowych mundurów.

Ślub ze szpalerem mundurowym to bezsprzecznie rozwiązanie wyłącznie dla osób, które mają do czynienia z wojskiem – wypożyczalnia szabli to rzeczywiście ciekawa opcja. Nie powinny decydować się na takie rozwiązanie osoby, jakie nie należą do wojska, bo będzie to po prostu dowcipne. Pan młody w takiej sytuacji także powinien ubrany być w mundur, by dopełnić całości własnym wyglądem.

 

Taki szpaler weselny to nie jedyne rozwiązanie, które może spowodować, że ślub w kościele będzie epokowy. Wiele par decyduje się na przykład na skorzystanie z usług militarnej orkiestry czy też śpiewaka, który umili czas mszy własnym pięknym głosem. W takiej sytuacji rezygnuje się już z usług organisty kościelnego, jednakowoż przeważnie oraz tak należy mu za to zapłacić.

Wolno także zdecydować się na symboliczny gest, jakim jest wypuszczenie dwóch białych gołębi pocztowych po ceremonii ślubu, już pod kościołem. Takie rozwiązanie jest coraz to bardziej legendarne pośród młodych par.

 

Ciekawe pomysły na urozmaicenie uroczystości ślubnej na pewno proponują agencje, które absorbują się organizacją takich uroczystości. Warto udać się do nich, albowiem można liczyć na kompletne zorganizowanie ślubu, jak również wesela. Decyduje się na to coraz to więcej par, jakie nie mają czasu oraz chęci na samodzielną organizację ślubu.

Zobacz także: ślub ze szpalerem mundurowym

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *